Detektor jednogazowy Dräger PAC 6000

Dräger Pac 6000 to nowoczesny detektor jednogazowy, który został wyposażony w szybki i niezawodny czujnik. Urządzenie służy do pomiaru stężenia tlenu w okolicy. Wyposażono je w wydajną i pojemną baterię, dzięki czemu detektor może skutecznie spełniać swoje zadanie nawet przez 2 lata. Urządzenie pracuje szybko i ostrzega przed ubytkiem gazu. Szkodliwe stężenie gazu wywołuje alarm dźwiękowy oraz świetlny. Narzędzie zaczyna również wibrować. Może rejestrować zdarzenia wraz z datą i godziną wystąpienia. Dräger Pac 6000 poradzi sobie w ciężkich warunkach. Daje skuteczne wyniki w przedziale od -40 do 55 st. Celsjusza. Czujnik jest chroniony filtrem membranowym, który zabezpiecza go przed ciałami obcymi, cieczą lub pyłem. Obudowa jest odporna na wstrząsy i chemikalia, a poziom jej szczelności to IP68.

KUP TERAZ

Sekcja 3 Detektor jednogazowy Dräger PAC 6000 - zalety

Detektor jednogazowy Dräger PAC 6000 ma bardzo małe rozmiary, nadal jednak podaje rzetelne i precyzyjne wyniki. Wyposażono go w głośny głośnik, który emituje sygnał alarmowy. Przewidywana żywotność sensora wynosi około 5 lat. Detektor można wykorzystać w wielu specjalistycznych branżach, zwiększając bezpieczeństwo przebywających w danej przestrzeni osób. Obudowa jest wytrzymała, odporna na czynniki zewnętrzne. Kolejną zaletą Dräger PAC 6000 jest jego estetyczny kolor (adekwatny dla różnych rodzajów detektora. Urządzenie jest doceniane za duży wyświetlacz i łatwy do wymiany filtr membranowych chroniący czujnik.

Detektory gazów w najlepszych cenach!
Sprawdź produkty

Detektor jednogazowy Dräger PAC 6000 - gdzie kupić?

Pamiętaj, żeby kupować detektory pokroju Dräger PAC 6000 w sprawdzonych punktach. W przeciwnym wypadku możesz otrzymać urządzenie, które nie ostrzeże przed ubytkiem tlenu poniżej określonej wartości.

Detektor jednogazowy Dräger PAC 6000 - cena

Cena detektora jest adekwatna do jego jakości. Urządzenie jest niesamowicie wytrzymałe, dlatego na pewno koszt jego zakupu się zwróci.

Detektor jednogazowy Dräger PAC 6000 - opinie

Kupiłem detektor jednogazowy Dräger PAC 6000 rok temu i udało mi się kilka razy szybko wykryć zmniejszającą się wartość tlenu w otoczeniu. Fajnie, że sprzęt jest niewielki i poręczny, bo detektor z którego korzystałem wcześniej był z dwa razy większy. Cena adekwatna do jakości, polecam.


Kamil

Od jakiegoś czasu używam Dräger PAC 6000 i jestem bardzo zadowolony. Poprzedni detektor miał bardzo cichy alarm, a tutaj nie dość że jest głośno, to jeszcze urządzenie świeci i odczuwalnie wibruje, dlatego bardzo szybko można się zorientować, że coś jest nie tak. Polecam z czystym sumieniem :)


Dominik

Potrzebowałem nowych detektorów i muszę powiedzieć, że Dräger PAC 6000 sprawdza się super. Kupiłem model do tlenu oraz drugi do tlenku węgla i jestem jak najbardziej zadowolony z zakupu. Urządzenie szybko i dokładnie wykrywa konkretny gaz, a do tego jest bardzo poręczne i stosunkowo tanie. Polecam serdecznie!


Mateusz